NEDEN SOSSİS?

Gıda sektöründe kalite, gün geçtikçe daha fazla önem arz etmektedir. Çünkü, kalitesiz gıdaların tüketimi insan sağlığını olumsuz derecede etkilemekte ve bu tarz ürünlere sıkça rastlamaktayız. Sossis, hotdog gıda sektöründe kalite-hizmet anlayışını prensip haline getirerek müşterilerine güvenilir ve lezzetli gıda temini sağlamayı amaç edinmiştir.

Satışını yaptığımız ürünlerde kullanılan hammaddeler, Türkiye’ nin öncü, güvenilir ve tescilli markalarından temin edilmektedir. Hotdog ürün yelpazemizde kullandığımız sosisler, ’%100 Dana Konya Torku Sosis’ ve tahıl, karbonhidrat ve besleyici enzimlerle zenginleştirilmiş ‘Uno Ekmek’ kullanılmaktadır. Hotdog hizmetimizin yanında içeceklerimiz, insan ve çevre sağlığı açısından önem teşkil eden cam şişede sunulmaktadır. Sıvı tüketim ürün yelpazemizde özellikle dünyaca tescillenmiş Coca Cola ailesine mensup içecekleri sunarak, kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Son teknolojik makinelerde besin değeri korunarak tüketilebilir hale gelen ve açlık yaşadığınız anlarda size eşsiz bir lezzet eşiğinde doyum hazzını yaşatan Sossis hotdog, kalitesinden ödün vermeyerek sağlıklı ve leziz besin hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlarla, gerçek bir lezzet tatmanın ve Coca Cola ailesinin içecekleriyle hotdog arasında muhteşem bir uyum yaşamanın hazzına varın. Firmamızın konseptine bağlı olarak, sunulan hizmetin kalite ve uygunluk açısından siz müşterilerimiz için senkronize olmasının yanında, muhteşem hotdogları ile damaklarınızı büyüleyeceğimizin garantisini veriyoruz.

Kalitesinden ödün vermeyen %100 Dana Konya Torku Sosis ile bütünleştirilmiş tahıl ve karbonhidrat açısından zenginleştirilmiş,sağlıklı ve besleyici Uno Ekmek arasında eşsiz bir uyum yakalamış Sossis hotdog ürünlerimiz, sıcak havalarda içimizi serinleten Coca Cola ailesinin içecekleri ile birlikte modernize bir tat için mutlak denemeniz gereken Sossis ürünleri için sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.