HAKKIMIZDA

2015 yılının Nisan ayında franchise sektörüne adım atan Sossis 2017 yılı hedefi olarak yıl sonuna kadar franchise bayi sayısını 15’ e çıkartmayı belirlemiştir.

Sossis, bayilikler vererek satış ağını gün geçtikçe genişletmektedir. Franchise sektörüne yeni giriş yapmasına rağmen, fast food ürünlerinin hızla yaygınlaştığı günümüzde yüksek bir büyüme göstererek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yönelik politikasıyla bayi sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Hotdog, Amerika’da çok yaygın tüketilen bir fast food türüdür. Sossis, meşhur Amerikan lezzetini kaliteli Türk gıda ürünleri ile bütünleştirerek eşsiz bir damak zevkini müşterilerine sunmaktadır. Başta genç nesil olmak üzere geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, sunduğu hizmeti kaliteli markalar ile birleştirip sektörde kendine büyük bir alan yaratmıştır. Gıda sektöründe kalite ve lezzet arayışını bayilik konsepti ile birleştirerek ileriye dönük büyük yatırımlar yapmaktadır. Çaytaze girişiminden sonra büyük bir yatırımla Sossis, fast food pazarına hızlı bir giriş yapmasına rağmen oldukça iyi verim almıştır.